Gessler aż zaniemówiła. Uczestniczka "Masterchefa" przygotowała potrawę w kształcie penisa

Dominika uczestniczka Masterchefa przygotowała potrawę w kształcie penisa.
Dominika uczestniczka Masterchefa przygotowała potrawę w kształcie penisa. fot. Facebook/Magdalena Gessler
To już siódmy sezon programu, który jest jednym ze sprawdzonych hitów TVN. Dlaczego? Magda Gessler oraz pozostali jurorzy, Michel Moran i Anna Starmach, gwarantują, że nigdy nie będzie nudno. Tym razem pierwszoplanową bohaterką została jednak uczestniczka programu. Gessler jednak zdobyła się na mocny komentarz w swoim stylu.


W niedzielny wieczór stacja wyemitowała pierwszy odcinek nowej serii programu "Masterchef". Popisy niektórych uczestników jurorom nie przypadły do gustu. Nie każdy zasłużył na fartuch, który otrzymują ci, co przechodzą do dalszej części show. Niektórzy usłyszeli przy tym miażdżące opinie. – Ta zupa jest jak bagno – skomentowała Gessler zupę orzechową, jaką przygotował jeden z kandydatów na "Masterchefa".

Jednak to nie Magda Gessler błysnęła tego wieczoru najbardziej. Dominika, jedna z kucharek, przygotowała potrawę w kształcie penisa. Gessler najpierw zaniemówiła, po czym skomentowała oryginalną kompozycję na talerzu. – Jeszcze nigdy nie kroiłam fiutów – zauważyła.

Co ciekawe, jak zwrócił uwagę jeden z portali, był to co prawda pierwszy penis na talerzu w historii polskiej edycji programu, ale nie pierwszy w historii "Masterchefa". Potrawę o podobnym kształcie przygotował już kiedyś bohater brytyjskiej edycji.
Potrawa z wątróbki w kształcie penisa nie podbiła podniebień jurorów – 18-letnia kucharka nie otrzymała fartucha.


Ostatnio o Magdzie Gessler głośno było z powodu jej rekordowych zarobków, które są wyraźnie wyższe od apanaży innej gwiazdy stacji Kuby Wojewódzkiego. Restauratorka ma dostać nowy kulinarny show. Otrzyma za jego prowadzenie 600 tys. zł za rok.

źródło: Masterchef TVN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun