Lewandowski wyśmiany za nowe zdjęcie z córką. Uwagę przykuły... jego buty

Robert Lewandowski został wyśmiany przez internautów po wrzuceniu zdjęcia z córką Klarą na Twittera.
Robert Lewandowski został wyśmiany przez internautów po wrzuceniu zdjęcia z córką Klarą na Twittera. fot. screen/Twitter/Robert Lewandowski
Robert Lewandowski z powodu przerwy w rozgrywkach Bundesligi miał ostatnio więcej wolnego czasu. Poświęcił go córeczce Klarze. Zamieścił na Twitterze zdjęcie, na którym trzyma dziecko za ręce. Jednak sporo uwagi internauci poświęcili butom i skarpetom Lewandowskiego.

Lewy opatrzył zdjęcie podpisem "Family Time". Na zdjęciu trzyma Klarę i uśmiecha się do niej. Zdjęcie zostało jednak wyśmiane przez internautów ze względu na but piłkarza, na którym widniała metka.

"Nie łatwiej było zapłacić za te buty?", "metkę z butów odczep", "no to teraz do sklepu zapłacić za buty", "a za buty zapłacisz Mastercard" – kpili komentujący na Twitterze. Inni krytykowali sposób noszenia skarpet przez naszego czołowego napastnika. "Wyżej te skary mordo" – napisał internauta. Jednak komentujący zwracali także uwagę na to, że ma "śliczną córeczkę".
Lewy jest częstym celem ataków hejterów, zwłaszcza po nieudanych meczach kadry narodowej. Złośliwych komentarzy nie zabrakło choćby pod zdjęciem Lewandowskiego z wakacyjnego wypoczynku, tuż po udanym mundialu. Widzimy na nim piłkarza z żoną Anną i córką Klarą na plaży.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"