To będzie najgorętszy news tych dni. Justin Bieber właśnie... wziął ślub!

Justin Bieber wziął ślub. Jego żoną została Hailey Baldwin.
Justin Bieber wziął ślub. Jego żoną została Hailey Baldwin. Fot. Instagram.com/justinbibier
Nastoletnie fanki z całego świata nie będą tą informacją pocieszone. Ich bożyszcze, kanadyjski wokalista i celebryta Justin Bieber właśnie wziął ślub. Jego wybranką jest Hailey Baldwin.

Najpierw skromny nastolatek, który swoim specyficznym głosem przyciągał tysiące nastolatek na koncerty i sprawiał, że na jego widok niektóre z nich dosłownie mdlały. Zaraz potem potężna ludzka maszynka do zarabiania pieniędzy na płytach, ubraniach, eventach i akcesoriach. Jednak minęło kilka lat i dziś bożyszcze nastolatek Justin Bieber postanowił się ustatkować. I właśnie wziął ślub.
Jego wybranką jest modelka Hailey Baldwin. Jak donoszą amerykańskie media, miało do tego dojść w ostatni czwartek, zaledwie dwa miesiące po zaręczynach. Co ciekawe, do ślubu cywilnego miało dojść w kompletnej tajemnicy, bez udziału gości i prasy.

Ślub kościelny był zaplanowany w przyszłym roku, jednak teraz pojawiły się wątpliwości co do tego terminu, ponieważ ceremonia może zostać przyspieszona.

źródło: huffingtonpost.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"