Tarczyński przypomnia, że seksizm to jednak domena PiS. Kpi z wyglądu dziennikarki

Dominik Tarczyński skomentował wygląd Agnieszki Gozdyry. Dziennikarka Polsatu mu odpowiedziała.
Dominik Tarczyński skomentował wygląd Agnieszki Gozdyry. Dziennikarka Polsatu mu odpowiedziała. Fot. Michał Walczak / Agencja Gazeta
Dominik Tarczyński po raz kolejny pokazał swoją prawdziwą "klasę". Polityk Prawa i Sprawiedliwości w niewybrednym tonie wypowiedział się o urodzie dziennikarki Polsatu Agnieszki Gozdyry. Posłużyło mu do tego jej niekorzystne zdjęcie sprzed lat.


"Ona taka wredna, bo taka brzydka?" – zapytał o Agnieszkę Gozdyrę na Twitterze Dominik Tarczyński. Tak skomentował archiwalną fotografię dziennikarki Polsatu. "Tak, panie pośle Dominiku Tarczyński – to moje stare zdjęcie. Bez makijażu, z brzydkim grymasem. Nie, nie miałam żadnych operacji. Mam swoje lata i swoje zmarszczki. Na wszelki wypadek: proszę nie przepraszać, proszę może po prostu nic nie pisać" – odpowiedziała Gozdyra.
Zachowanie Tarczyńskiego jest tym bardziej zdumiewające, że politycy PiS zapalczywie krytykują zachowanie prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego. – Z tobą jest trochę kłopot, bo jesteś za ładna, ale masz wiele innych walorów i tych, no, kompetencji – tak Smogorzewski przedstawił jedną z kandydatek do rady miasta. Przeprosił później za swoje zachowanie i został zmuszony do odejścia z PO.

"Usunięcie seksisty z PO to za mało. Chamstwo legitymizował uśmiechem, uściskiem dłoni rzecznik PO Jan Grabiec" – przekonywała na Twitterze Beata Mazurek. Dalej rzeczniczka PiS żądała od Grzegorza Schetyny wyciągnięcia konsekwencji wobec Grabca i jego dymisji. Kiedy więc podobne konsekwencje PiS wyciągnie wobec seksisty z własnych szeregów?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...