"Masz fajną d**ę". Wyciekły nieprzyzwoite rozmowy kandydata na radnego Rzeszowa z nastolatką

Kandydat Nowej Prawicy na radnego Rzeszowa nie widzi w rozmowach nic złego.
Kandydat Nowej Prawicy na radnego Rzeszowa nie widzi w rozmowach nic złego. Fot. instagram.com/pokojartura
Screeny, które trafiły do sieci, z pewnością zaszkodzą kandydatowi do Rady Miasta Rzeszowa Arturowi Hippe. Wynika z nich, że 5 lat temu w niewybredny sposób podrywał nastolatkę. Dziewczynka w rozmowie informowała go, że ma 14 lat. Sam zainteresowany twierdzi, że rozmówczyni miała lat 15, nie widzi w tym nic złego i znalazł na to wytłumaczenie.


W sieci, na grupie "Jak będzie w akapie?" na Facebooku, pojawiły się screeny z Messengera, które jednoznacznie wskazują na to, że kandydat do Rady Miejskiej w Rzeszowie Artur Hippe w niewybredny sposób podrywał nieletnią. To, co można przeczytać w korespondencji między obecnym kandydatem Nowej Prawicy a 19-latką, która ujawniła rozmowy sprzed 5 lat, jest wstrząsające.
– "Masz fajną dupę", "Jak będziesz chciała poznać inny wymiar, to polecam siebie" – to mniej obleśne cytaty, które da się przytoczyć. Na jednym ze screenów widać, że małoletnia wtedy dziewczynka przyznaje się do swojego wieku, co na dzisiejszym kandydacie do Rady Miasta nie zrobiło dużego wrażenia. Od razu ruszyło także internetowe "śledztwo". Jak się okazuje, takie ciągoty w przypadków kandydata Nowej Prawicy to żadna nowość.
Artur Hippe postanowił jednak bronić tego co pisał. Twierdzi, że wypowiedzi zostały wyrwane z kontekstu, wszystko było pisane w żartach, a w dodatku "pisał z osobą, która skończyła 15 lat".
Na razie nie wiadomo, czy i jaka będzie reakcja struktur partyjnych na te doniesienia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...