Stuhr złożył córce specyficzne życzenia na 18-stkę. Napisał o... Kaczyńskim i Dudzie

Córka Macieja Stuhra skończyła 18. lat. Z tej okazji aktor złożył jej publicznie bardzo polityczne życzenia.
Córka Macieja Stuhra skończyła 18. lat. Z tej okazji aktor złożył jej publicznie bardzo polityczne życzenia. Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta
Córka Macieja Stuhra skończyła właśnie osiemnaście lat. Z tej okazji popularny aktora złożył jej naprawdę wyjątkowe życzenia urodzinowe. Nie zabrakło w nich mocnych wątków politycznych. Od Stuhra dostało się prezesowi Kaczyńskiemu i prezydentowi Dudzie.


"18 lat! Co za wiek! Gdy ja miałem tyle lat, był rok 1993. Z Polski wyjechał ostatni żołnierz rosyjski. Nie znałem Internetu ani telefonu komórkowego" – rozmarzył się w swoim felietonie publikowanym na łamach magazynu "Zwierciadło" Maciej Stuhr.

Przy okazji życzeń dla córki aktor wspomina swoje osiemnaste urodziny. "Cieszyliśmy się nową demokracją i strasznie nas wkurzało, że suweren dobrowolnie w tym właśnie roku oddał władzę byłym komunistom. Bracia Kaczyńscy byli wtedy kompletnie nieistotnymi, wiecznie awanturującymi się politykami, na których nikt nie zwracał uwagi" – napisał Maciej Stuhr.

Artysta wspomina też o Tadeusza Rydzyka z dawnych czasów. "Był obiektem kpinek z powodu swoich antysemickich wyskoków" – stwierdza. Co ciekawe, w życzeniach dla córki nie zabrakło wzmianki o obecnym prezydencie. "Andrzej Duda, który dopiero co skończył moje liceum, pilnie i wnikliwie studiował prawo" – czytamy w felietonie Stuhra.


źródło: "Zwierciadło"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...