Tajne spotkanie Kaczyńskiego z Morawieckim. Sikorski zwrócił uwagę na ważny szczegół

Tajemnicze spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z Mateuszem Morawieckim i Mariuszem Błaszczakiem. Na ważny szczegół zwrócił uwagę Radosław Sikorski.
Tajemnicze spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z Mateuszem Morawieckim i Mariuszem Błaszczakiem. Na ważny szczegół zwrócił uwagę Radosław Sikorski. fot. screen/Polsat News
Jarosław Kaczyński spotkał się z Mateuszem Morawieckim i Mariuszem Błaszczakiem w limuzynie. Spotkanie odbyło się na pl. Piłsudskiego po mszy w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Uliczna narada miała być tajna, ale uchwycily ją kamery. Teraz na ważny szczegół zwrócił uwagę Radosław Sikorski.


Były marszałek Sejmu i były szef MSZ zauważył, że w limuzynie zabrakło kierowcy. Musiał wysiąść z samochodu. Potwierdza to przypuszczenia, że na limuzynowej naradzie najważniejsi politycy PiS omawiali sprawy, o których nie mógł wiedzieć nikt niepowołany.
Nieformalne spotkanie polityków zarejestrowała kamera Polsat News. Politycy rozmawiali w limuzynie przez 13 minut. Z przodu na fotelu pasażera siedział Jarosław Kaczyński, na tylnej kanapie znaleźli się Mateusz Morawiecki i Mariusz Błaszczak. Po nim politycy rozeszli się do samochodów.
Spotkanie, jak łatwo się domyślić, wywołało liczne komentarze internautów. "Schodzą do podziemia. Nikomu nie wierzą. W samochodzie napewno nikt nie podsłucha", "Już wiedzą że knajpy są niebezpieczne", "U pana posła na dywaniku. Samochodowym dywaniku" – czytamy w komentarzach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...