Kim jest blondynka, która przyszła z Trzaskowskim na debatę? Nie, to nie jego żona

Kim jest blondynka, która towarzyszyła Rafałowi Trzaskowskiemu przed debatą warszawską? To nie jego żona, a Aleksandra Gajewska.
Kim jest blondynka, która towarzyszyła Rafałowi Trzaskowskiemu przed debatą warszawską? To nie jego żona, a Aleksandra Gajewska. Fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta
Przy okazji piątkowej debaty warszawskiej wielu Polaków zastanawiało się, kim jest kobieta, która towarzyszyła Rafałowi Trzaskowskiemu, gdy ten wchodził do budynku TVP. Część widzów wzięła ją za małżonkę kandydata Koalicji Obywatelskiej.


Rodzina nie towarzyszy Rafałowi Trzaskowskiemu podczas kampanii wyborczej. Wyjątek stanowił tylko jego występ w programie "Klasa" na antenie TVN24. Wówczas najbliżsi Trzaskowskiego pokazali się na kilka sekund w prezentacji kandydata na prezydenta Warszawy. Zrobili to jednak tak szybko, że trudno było zapamiętać twarze.

Nic więc dziwnego, że kobieta, która towarzyszyła Rafałowi Trzaskowskiemu przed debatą prezydencką w Warszawie przez część widzów została mylnie okrzyknięta jego żoną. Otóż to pomyłka!

U boku kandydata Koalicji Obywatelskiej widzieliśmy w piątkowy wieczór Aleksandrę Gajewską, czyli nieformalną rzeczniczkę jego kampanii. Gajewska pomagała Trzaskowskiemu już wówczas, gdy startował on w wyborach do Parlamentu Europejskiemu.
Nie poznaliśmy więc małżonki Rafała Trzaskowskiego, ale inną ważną kobietę z jego najbliższego otoczenia. Aleksandra Gajewska to autorka większości kampanijnych posunięć Trzaskowskiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...