W Słupsku prawie bez zmian? Kandydatka Biedronia najpewniej pozostanie u władzy

Krystyna Danilecka-Wojewódzka niedługo zamieni tandem na jednoosobowy rower i sama będzie rządziła Słupskiem.
Krystyna Danilecka-Wojewódzka niedługo zamieni tandem na jednoosobowy rower i sama będzie rządziła Słupskiem. Fot. Instagram / Robert Biedroń
Jak podaje "Dziennik Bałtycki", znane są już pierwsze szacunkowe wyniki głosowania w Słupsku. Według nich Krystyna Danilecka-Wojewódzka, obecna wiceprezydent. Dotychczasowa zastępczyni Roberta Biedronia miałaby objąć urząd już po pierwszej turze wyborów.


– Nie mogę jeszcze komentować rezultatu, ponieważ nieznane są wyniki wyborów. Słyszałam, że te opóźnienia mogą wynikać z dużej frekwencji, przez co wydłuża się liczenie. Wcześniejsze informacje z części okręgów faktycznie wskazywały, że jest perspektywa zakończenia tych wyborów w pierwszej turze – powiedziała "Dziennikowi Bałtyckiemu" Krystyna Danilecka-Wojewódzka.

Podobnie na Twitterze wypowiedział się obecny prezydent Słupska Robert Biedroń. To on "namaścił" Danilecką-Wojewódzką na swoją następczynię i kandydatkę w wyborach samorządowych.
Oficjalne wyniki w Słupsku zostaną ogłoszone najwcześniej we wtorek. Przypomnijmy, że Krystyna Danilecka-Wojewódzka rządziła razem z Robertem Biedroniem przez ostatnie 4 lata. Według mediów wiceprezydent miała wiedzieć o aferze pedofilskiej w miejskiej placówce kultury w Słupsku, jednak sprawę zbagatelizowała.

Źródło: "Dziennik Bałtycki"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki