To taki nowy sposób promocji? Blogerka modowa zrobiła relację z wizyty w... Auschwitz

Fashionelka zaskoczyła swoich fanów. Ale nie nową kreacją, a swoim nietypowym Insta Stories.
Fashionelka zaskoczyła swoich fanów. Ale nie nową kreacją, a swoim nietypowym Insta Stories. Zrzut ekranu z Instargam.com / @elajza
W walce o popularność na Instagramie wszystkie chwyty są dozwolone. Ale w tym przypadku wielu osobom zapala się czerwona lampka. Tak się dzieje, gdy blogerka modowa, która publikuje wstawki o ciuchach nagle robi relację z wizyty w Auschwitz.


Eliza Wydrych znana bardziej użytkownikom Instagrama jako Elajza lub Fashionelka to blogerka modowa. Podobnie jak Maffashion, czy Jessica Mercedes publikuje na swoim profilu najróżniejsze stylizacje okraszone życiowymi mottami i sentencjami. Może nie jest tak popularna jak wspomniane dwie blogerki, ale ma na swoim koncie przeszło 68 tysięcy obserwujących.
Jednak ostatnio na jej Insta Stories pojawił się materiał inny od pozostałych i to całkowicie. Wydrych postanowiła, że "podzieli się" z fanami refleksjami po wizycie w obozie koncentracyjnym Auschwitz.

"Dojechaliśmy do Auschwitz, będzie tu na pewno dużo relacji. To przerażający temat i relacje na pewno będą bardzo przygnębiające, a zdjęcia... makabryczne. Wiem, że nie każdy chce być tak ciężkimi tematami atakowany, więc je jesteście na to gotowi, odpuście moje dzisiejsze stories" - napisała na Instagramie. Potem zaprezentowała serię zdjęć.
Nie wiadomo co kierowało Fashionelką. Może rzeczywiście było to dla niej na tyle szokujące przeżycie, że musiała się tym podzielić z fanami? Niektórzy mogą też podejrzewać, że być może chodziło o promocję. O Auschwitz jest cały czas głośno. Poniekąd także ze względu na zachowania niektórych osób, które nie potrafią dostosować się do powagi tego miejsca. Ocenę tego co zrobiła Fashionelka zostawiamy jednak wam.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"