Żona Konrada Gacy w poruszającym wywiadzie po stracie męża. "Nie rozdzieli nas śmierć"

Żona Konrada Gacy wciąż nie poradziła sobie ze stratą męża.
Żona Konrada Gacy wciąż nie poradziła sobie ze stratą męża. Fot. TVN Player
Żona zmarłego biznesmena Konrada Gacy udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża. Padły w nim trudne wyznania. "Moje serce i mózg pracują w niezgodzie. Serce czuje, że Konrad jest cały czas przy nas, a mózg chyba jeszcze nie przetworzył tego, co się wydarzyło" – przekonywała Patrycja Gaca na antenie programu "Dzień dobry TVN".


Dalej kobieta opowiadała, jak poznała o 16 lat starszego mężczyznę, który już wtedy był trenerem i dietetykiem. Konrad Gaca poszedł ze swoją dziewczyną na studniówkę, na której była też Patrycja, i wzbudził u wszystkich duże zainteresowanie.

"Miałam 16 lat, przyszłam na trening do Konrada. Dla mnie to była osoba znana, wtedy jeszcze na poziomie Lublina i regionu, »największy biceps w Polsce« zwrócił na mnie uwagę. On od pierwszego wejrzenia się wokół mnie kręcił, by zagadać. Każdemu życzę takiego związku i takiej miłości. Nie rozdzieli nas śmierć" – przybliżała Patrycja Gaca.

Żona Gacy tłumaczyła, że po śmierci trenera pozostała sama z niepełnosprawną córką. Dodała, że bliscy pomagają jej w wychowywaniu dziecka.

Guru odchudzania
Przypomnijmy, że Konrad Gaca w ciągu kilku lat z kulturysty i właściciela małej siłowni w Lublinie wyrósł na guru odchudzania i właściciela wielkiego przedsiębiorstwa Gaca Centrum.

Ludzie, których odchudził, mówili o nim "Chodakowska w spodniach", "chudotwórca". Pomagał osobom chorobliwie otyłym. Ale pracował też charytatywnie, gdy kogoś nie było stać na skorzystanie z jego usług. Był autorem kilku książek i znanym z telewizji ekspertem ("Fat killers. Zabójcy tłuszczu", "Pytanie na śniadanie"). Odchudzał znane gwiazdy, jak na przykład tancerkę Iwonę Pavlović.


Konrad Gaca zmarł w sierpniu tego roku z powodu pęknięcie tętniaka. Miał 42 lata.

źródło: TVN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii