"Po trupach do celu". Ujawniono, jak kandydaci PiS promowali się na cmentarzach

Samorządowcy nie odpuszczą nawet TAKIEGO dnia kampanii.
Samorządowcy nie odpuszczą nawet TAKIEGO dnia kampanii. Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta
Święto świętem, a kampania przecież trwa. Samorządowiec PiS ze Skarżyska-Kamiennej przygotował więc wyborcze pudełka zapałek ze swoją podobizną – jakże przydatne tego dnia przy zapalaniu zniczy. Z kolei kandydatka PiS na prezydenta Nowego Sącza zaprosiła na cmentarz... samego prezydenta Dudę.


"Agitacja wyborcza pod cmentarzami. Mega niesmak! Kandydat i sztab kandydata nawet nie potrafi poszanować tego dnia i prowadzi kampanię wyborczą w taki sposób. Przykre, bardzo przykre, bo idąc na cmentarz chciałem odpocząć od tej nagonki politycznej i pomodlić się za bliskich ale niestety pojawili się... Bardzo bardzo duży minus. Pasuje tu idealnie hasło: "Po trupach do celu..." – napisał jeden z internautów na facebookowym Spotted Skarżysko.
Post dotyczy kandydata PiS na prezydenta Skarżyska-Kamiennej Mariusza Bodo. Wpis internauty został udostępniony kilkadziesiąt razy. Dotarł też do posłanki PO z tego miasta – Marzeny Okły-Drewnowicz, która nie omieszkała skomentować załączonego w nim zdjęcia na swoim Twitterze.
"Polityka na grobach. Dziś przy skarżyskim cmentarzu rozdawane są pudełka zapałek ze zdjęciem kandydata PiS na prezydenta. Ale ludzi dobrej woli jest więcej – mocno wierzę w to" – podsumowała posłanka.
Jednak nie tylko Bodo ze Skarżyska postanowił wykorzystać Wszystkich Świętych do "lansowania się" przed wyborami. Skrupułów w tej kwestii nie miała także Iwona Mularczyk, żona znanego posła PiS i kandydatka na prezydent Nowego Sącza. Kobieta pojawiła się na cmentarzu w towarzystwie... prezydenta Andrzeja Dudy.

Przypomnijmy, że druga tura wyborów samorządowych odbędzie się już 4 listopada.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska