Znamy zawód podejrzanego ws. morderstwa Pauliny z Łodzi. To może wiele wyjaśniać

Mamuk K. zajmował się specyficznym zawodem.
Mamuk K. zajmował się specyficznym zawodem. Fot. twitter.com/PolskaPolicja
Wiadomo już, czym zajmował się podejrzany o morderstwo 28-letniej Pauliny D. z Łodzi. Dziennikarze "Super Expressu" sprawdzili jego profil na Faceboku. Tak wyszło na jaw, że Mamuk K. zajmował się rzeźnictwem.


"To Mamuk K., Gruzin, który kilka miesięcy temu przyjechał do Polski za chlebem. W swoim kraju pracował między innymi jako rzeźnik przy rozbieraniu mięsa. Nożem władał więc perfekcyjnie. Tym samym narzędziem zabił Paulinę" – podaje dziennik.

Dodajmy, że mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy, bo w ostatnich dniach logował się na swojej poczcie i Facebooku.

39-letni Mamuk K. został ujęty 1 listopada na Ukrainie w Kijowie około godz. 6:00. Udało się to przy wsparciu policjantów ukraińskich i oficera łącznikowego z Gruzji. Jak relacjonują media, podejrzany był całkowicie zaskoczony zatrzymaniem. Złapano go na jednej z ulic, obalono na ziemię i skuto kajdankami. Obywatel Gruzji był poszukiwany listem gończym.

21 października, dzień po zbrodni, Gruzin przekroczył granice kraju. Był to ten sam mężczyzna, z którym ofiara była po raz ostatni widziana na kamerze monitoringu miejskiego w Łodzi.

Wyniki sekcji zwłok 28-latki wykazały, że Paulina D. została brutalnie pobita, przyczyną jej śmierci były zaś ciosy zadane nożem w szyję. Gruzina podejrzewa się o zabójstwo na tle seksualnym.

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...