To już pewne. Will Smith i Martin Lawrence wrócą w kolejnej odsłonie popularnego hitu

Duet Will Smith i Martin Lawrence powrócą na ekrany kin w kontynuacji serii "Bad Boys".
Duet Will Smith i Martin Lawrence powrócą na ekrany kin w kontynuacji serii "Bad Boys". Zrzut ekranu z YouTube.com / Filmy YouTube
Na drugiej części nie mogło się skończyć – Will Smith i Martin Lawrence powrócą na srebrny ekran w "Bad Boys for Life". Aktorzy ogłosili oficjalne rozpoczęcie prac i premierę filmu na Instagramie Smitha.


"Minęło spoooro czasu, ale mamy to! Oficjalnie: 'Bad Boys for Life' – napisał na swoim Instagramie Will Smith. Aktor zamieścił też film, który nagrał z Martinem Lawrencem. Informują w nim o nowej produkcji.
Film "Bad Boys for Life" zapowiedziano już w 2009 roku, ale obaj aktorzy nie mogli zgrać się w czasie. Smith wybił się i przeżył zatrzęsienie ról. Zagrał m. in. w "Hancocku", "Jestem Legendą" czy "Suicide Squad". Z kolei Martin Lawrence nie chciał po prostu powrócić do roli partnera Smitha.
Jak podaje portal IGN.com Lawrence stwierdził rok temu, że kontynuacja "Bad Boys 2" może w ogóle nie powstać. Ale to już przeszłość. Nawet Sony Pictures potwierdziło, że planuje wydać "Bad Boys for Life". Premierę wyznaczono na 17 stycznia 2020 roku – 17 lat po wypuszczeniu "Bad Boys 2".

Przypomnijmy, że to kolejny powrót na srebrny ekran, o którym dowiedzieliśmy się na przestrzeni ostatnich kilku dni. W piątek informowaliśmy, że Ridley Scott zapowiedział rozpoczęcie prac nad "Gladiatorem 2".

Źródło: IGN.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...