Zaskoczenie w "The Voice of Poland". Nie na taką decyzję liczyła córka Lubaszenki

The Voice of Poland: Marianna Linde, córka Groniec i Lubaszenki odpadła z programu
The Voice of Poland: Marianna Linde, córka Groniec i Lubaszenki odpadła z programu Fot. screen ze strony YouTube.com / The Voice of Poland
Wiele osób wróżyło jej, że z powodzeniem dotrze do finału "The Voice of Poland". Tymczasem Marianna Linde, córka Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki, odpadła z programu w sobotnim odcinku (03.11) na etapie nokautów.

Pełen niespodzianek był etap nokautów w "The Voice of Poland". Sami twórcy programu zapowiadali go jako "najbardziej emocjonujący odcinek sezonu". Trenerzy w sobotę wyłonili 16 uczestników, którzy wystąpią w odcinkach na żywo.
NOKAUT

Przed nami NOKAUT dwadzieścia siedem utworów i cztery gorące krzesła. To będzie najbardziej emocjonujący odcinek sezonu Za kulisami 110% gotowości

Opublikowany przez The Voice of Poland TVP Sobota, 3 listopada 2018
Do tego etapu przeszli m.in. Marcin Sójka, Mario Szaban, Izabela Szafrańska oraz Nicole Kulesza. Odpadli natomiast – i to były ogromne niespodzianki – choćby Marianna Linde, Konrad Słoka czy Jadwiga Kuzaka.

Szczególnym zaskoczeniem wydaje się nokaut Marianny Linde, córki piosenkarki Katarzyny Groniec i aktora Olafa Lubaszenki, która w trakcie rywalizacji w programie zbierała wiele pochlebnych recenzji.
"Marianna ja jestem pewna, że i tak zrobisz swoje i będziesz wielką osobowością na polskiej scenie. Przepraszam dzisiaj za ten wybór" – mówiła do Linde jej trenerka, Patrycja Markowska.

W 9. edycji "The Voice of Poland" w jury zasiedli, obok Markowskiej, Michał Szpak, Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski. Zabrakło zaś choćby Andrzeja Piasecznego.

Nokauty to ostatni etap przed odcinkami na żywo. W nim trenerzy mogą wybrać do dalszej rywalizacji jedynie czworo wykonawców ze swojej drużyny. Odcinki live rozpoczynają się 17 listopada i zakończą się Finałem, który jest planowany na 1 grudnia.

źródło: voice.tvp.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...