Kardashian wrzuciła "fajne" zdjęcie z wakacji. Wylała się na nią fala hejtu

Kim Kardashian pojechała na Bali, gdzie zrobiła sobie zdjęcie na słoniu.
Kim Kardashian pojechała na Bali, gdzie zrobiła sobie zdjęcie na słoniu. fot. Instagram/Kim Kardashian
Kim Kardashian jeździła na słoniu podczas wakacji na Bali. Udokumentowała to w mediach społecznościowych. Internauci szybko wypomnieli jej, że zwierzę musi swoje wycierpieć po to, by ona mogła sobie zrobić "fajne" zdjęcia.


Słonie są torturowane podczas treningów. Dlatego wiele firm, które organizują wakacje w egzotycznych krajach, rezygnuje z takich atrakcji jak jazda na słoniu. Zdaje się, że Kim Kardashian o tym nie wiedziała. Zwrócił jej na to uwagę aktor Peter Egan.

Napisał o ignorancji i zapytał czy celebrtka nie rozumie okrucieństwa zadawanego słoniom. "Żałosne: Kim Kardashian nosi bikini, by jeździć na słoniu" – podsumował. Wraz z Eganem Kim Kardashian ostro krytykowali inni użytkownicy Twittera.
W czerwcu głośno było o spotkaniu Kardashian z Donaldem Trumpem. Okazało się, że celebrytka postanowiła porozmawiać z prezydentem USA o reformie więziennictwa. Internauci byli często zdziwieni i w krytycznym tonie komentowali wizytę w Białym Domu.

Pod zdjęciami przeważały negatywne komentarze, jak np.: "Czy to jakiś żart?!", "A co ona wie o więziennictwie?", "Bada teren dla Kanyego Westa", "Przynajmniej zakryła ciało".

Zwolennicy prezydenta Trumpa także nie byli zachwyceni spotkaniem: "Jakie ona ma kwalifikacje, żeby w ogóle zacząć tego typu dyskusję, Donald. Popieram Pana, ale ona musi trzymać się tego, co wie. A nie wie nic" – pisali.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...