"To jest mistrz!". Kukiz zaskoczył komentarzem na temat przesłuchania Tuska

Paweł Kukiz komplementuje Donalda Tuska. Nazwał byłego premiera mistrzem retoryki i PR.
Paweł Kukiz komplementuje Donalda Tuska. Nazwał byłego premiera mistrzem retoryki i PR. Fot. Rafał Mielnik / Agencja Gazeta
Paweł Kukiz nie ma powodów, żeby chwalić polityków wywodzących się z Platformy Obywatelskiej. Jednak dla Donalda Tuska zrobił wyjątek. Przesłuchanie przed komisją Amber Gold skwitował krótko. – To jest mistrz – podsumował lider Kukiz'15.


To było siedem godzin, które na długo zapadną w pamięci Polaków. Siedem godzin, w ciągu których Małgorzata Wassermann, Bartosz Kownacki i kilku innych członków sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold chciało ograć Donalda Tuska. Szybko okazało się jednak, że to starcie zawodników z niskiej krajowej ligi z graczem europejskiego formatu. Mało kto po zakończeniu przesłuchania miał wątpliwości, kto wygrał.

Na pewno nie miał ich Paweł Kukiz. Lider Kukiz'15 dotąd budował swoją polityczną pozycją na krytyce rządów Donalda Tuska. Jednak we wtorkowym programie "Kropka nad i" przyznał, że szef Rady Europejskiej jest "mistrzem". – Jeżeli chodzi o retorykę, jeżeli chodzi o zdolności PR, to jest mistrz! Nie mam wątpliwości. Mistrz i Małgorzata to jest ładne porównanie – stwierdził gość Moniki Olejnik.

źródło: TVN24
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...