Karnowscy znaleźli sposób na Tuska. Na zdjęciu byłego premiera dokonano pewnej zmiany

Donald Tusk na zdjęciu z 2009 r.
Donald Tusk na zdjęciu z 2009 r. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Dwa prawicowe tygodniki w swoich poniedziałkowych wydaniach straszą powrotem Donalda Tuska do Polski. "Boże, chroń nas przed Tuskiem" – wznosi modły na okładce "Do Rzeczy". "Wraca koszmar" – ubolewa z kolei tygodnik "Sieci". Na pewien szczegół z okładki tego drugiego tygodnika zwrócił uwagę naczelny "Newsweek Polska" Tomasz Lis.


Tuż przed weekendem pojawiła się wiadomość fatalna dla PiS – "Rzeczpospolita" nieoficjalnie ustaliła, że przed wyborami do Parlamentu Europejskiego opozycja może zjednoczyć się jeszcze bardziej niż przed wyborami samorządowymi. A co najgorsze, nad projektem tego "bloku demokratycznego" ma czuwać Donald Tusk.

Prawicowa prasa aż zadrżała. Dwa tygodniki postanowiły w poniedziałkowych wydaniach postraszyć powrotem Donalda Tuska do krajowej polityki.
Uwagę Tomasza Lisa zwróciła okładka tygodnika "Sieci". Jak zauważył, w wizerunku Tuska na periodyk braci Karnowskich dokonał pewnej zmiany.

Z wiekiem człowiek raczej siwieje, ale na okładce tygodnika "Sieci" Donald Tusk wyraźnie... zrudział.
"Karnowscy pytają na okładce jak PiS może zatrzymać Tuska i samą okładką podsuwają wyrafinowany i wręcz genialny pomysł - można mu pofarbować włosy na rudo" – komentuje Lis.


To nie pierwszy raz, gdy kolor włosów staje się elementem publicznej debaty. Wiosną, gdy Donald Tusk skrytykował rządy PiS, w "Wiadomościach" TVP wyciągnięto starą rozmowę Aleksandra Kwaśniewskiego i Ryszarda Kalisza. "Jest wyjątkowo mściwy. Jest rudy i mściwy" – mówił o Tusku były prezydent.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...