Simba i Mufasa powrócą na szklany ekran. Już jest zwiastun nowej wersji filmu "Król Lew"

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowej wersji filmu "Król Lew".
W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowej wersji filmu "Król Lew". Zrzut ekranu z YouTube.com / Walt Disney Studios
Wielbiciele animowanych przygód lwa Simby mogą na nowo przeżyć je w kinie. Disney bowiem na 2019 rok zaplanował premierę nowej odsłony filmu "Król Lew", który pokaże prawdziwą afrykańską sawannę i zwierzęta. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun.


Ci, którzy wychowali się na "Królu Lwie" pamiętają swoje łzy, uronione po śmierci Mufasy lub moment, kiedy młody Simba został pokazany królestwu sawanny. Teraz te wspomnienia mogą wrócić. Wszystko za sprawą Jona Favreau, reżysera nowej odsłony "Księgi Dżungli". Disney postanowił, że i ten klasyk doczeka się swojej odświeżonej, bardziej realistycznej wersji.

Dlatego też Favreau na miejsce zdjęć do nowego "Króla Lwa" nie wybrał pracowni animatorów, a afrykańską sawannę. W filmie pojawią się też prawdziwe zwierzęta. Wszystko oczywiście będzie poddane obróbce CGI, a postaciom swoich głosów użyczą aktorzy znani z animowanej wersji tego hitu m.in. James Earl Jones.
Próbkę pracy Jona Favreau możecie zobaczyć w pierwszym zwiastunie "Króla Lwa", który niedawno pojawił się w sieci. Filmik przedstawia kompilację scen z początku kinowej produkcji. Oficjalna premiera filmu w kinach zaplanowana jest na 19 lipca 2019 roku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu

CHAOS W SZKOŁACH

POLECAMYPartnerem materiału jest 0 0"Nie ma szans, żeby pójść do toalety". Tak wygląda praca nauczycieli po reformie Zalewskiej
0 0"Poszedłem i się załamałem". Zebrania w szkole pokazują, co jest nie tak z polskim społeczeństwem