Tusk w swoim żywiole. Po tym zdjęciu z G20 PiS będzie miało używanie

Donald Tusk znalazł w Argentynie czas, by poświęcić się jednej ze swoich ulubionych pasji – piłce nożnej.
Donald Tusk znalazł w Argentynie czas, by poświęcić się jednej ze swoich ulubionych pasji – piłce nożnej. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
W Buenos Aires trwa szczyt państw grupy G20, w którym aktywnie uczestniczy także Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. Były premier pokazał na Instagramie, jak spędza czas w trakcie przerw między kolejnymi sesjami konferencji. Tusk dobrze znanym zwyczajem, poszedł trochę "poharatać w gałę".


Jak wiemy, czynność ta stała się powodem krytyki ze strony prawicy, która w ten sposób chce ukazać Tuska jako człowieka niepoważnego, być może obawiając się przyszłej konkurencji na krajowym podwórku z jego strony.

"Będąc w Argentynie, rób to, co Argentyńczycy" – możemy przeczytać w poście Donalda Tuska. Poza zdjęciami, na których uwieczniono byłego premiera w boiskowym szale, szef Rady Europejskiej pochwalił się również specjalną piłkarską koszulką, sprezentowaną mu przez organizatorów szczytu G20.
W ten weekend w stolicy Argentyny trwa szczyt państw grupy G20. Poza Donaldem Tuskiem w Buenos Aires przebywają m. in. Władimir Putin, Donald Trump i premier Wielkiej Brytanii Theresa May.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WYBORY 2019

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE