Wojewódzki ujawnił swoje zarobki. "Pokaż mi cwaniaka, który powie 'ja mam zasady'"

Kuba Wojewódzki zdradził, ile zarobił za udział w swojej pierwszej reklamie.
Kuba Wojewódzki zdradził, ile zarobił za udział w swojej pierwszej reklamie. Fot. Screen / Browar Namysłów TV
Kuba Wojewódzki zdradził wysokość dużej części swoich zarobków w programie "Z tymi, co się znają", realizowanym w Browarze Namysłów. Prezenter ujawnił kwoty, które zarabia za udział w reklamach.


Prowadzący rozmowę z Wojewódzkim Marcin Prokop zwrócił uwagę, że obaj pojawiają się w kampaniach specyficznych produktów. Prokop – w reklamie parówek, Wojewódzki – w kampanii oranżady Hellena. Wtedy król TVN zdobył się na chwilę niespodziewanej szczerości.

– Dostałem za pierwszą swoją reklamę, za jeden rok, 2,5 mln zł. Pokaż mi cwaniaka z naszej branży, który kiedy przyjdzie do ciebie klient, powie: "Nie, ja mam zasady” – zdradził prezenter.– Zawsze się martwię, jak występuję w reklamach, że będę musiał pojechać do banku i te pieniądze wydać. Obaj chyba możemy bezczelnie powiedzieć, że nie narzekamy na brak ofert różnego rodzaju. I obaj chyba możemy świadomie przyznać, że jesteśmy w tym bardzo selektywni – dodał Wojewódzki, który poza kampanią Helleny gra też w reklamach sieci Play i telefonów Huawei.Przy okazji ostatnio pojawiły się doniesienia na temat zarobków Wojewódzkiego w TVN. Jeden z tabloidów ujawnił, że za jeden sezon programu prowadzący ma dostawać 400 tys. zł. Pod względem gwiazdorskiej gaży miała wyprzedzić go Magda Gessler.

źródło: Browar Namysłów TV
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem

AFERA HEJTERSKA

WYWIADJak zorganizowana grupa przestępcza? Prawnik wylicza, jakie paragrafy mogli złamać ludzie Ziobry
O TYM SIĘ MÓWI"Gersdorf wyp***". Kampania nienawiści była wymierzona też w I prezes SN