"Była piękną postacią naszego ruchu". Tak Jarosław Kaczyński wspomina Jolantę Szczypińską

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w ciepłych słowach wspominał zmarłą posłankę Jolantę Szczypińską.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński w ciepłych słowach wspominał zmarłą posłankę Jolantę Szczypińską. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
To była osoba, o której można było powiedzieć, że była piękną postacią naszego ruchu – tak na antenie TVP Info prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił o zmarłej posłance Jolancie Szczypińskiej. – Była wyjątkowo dobra – dodał w krótkim wspomnieniu poświęconym jego wieloletniej współpracowniczce i przyjaciółce.


Jak informowaliśmy w naTemat.pl, w sobotę w południe poinformowano o śmierci posłanki Jolanty Szczypińskiej. Z informacji pojawiających się w mediach wynika, iż zmagała się ona z niezwykle poważnymi powikłaniami po przebytym niedawno zabiegu.

Szczególnie poruszony śmiercią Jolanty Szczypińskiej jest prezes Prawa i Sprawiedliwości. Posłanka była nie tylko wieloletnią partyjną współpracowniczką Jarosława Kaczyńskiego, uchodziła także za osobę należącą do wąskiego grona jego prawdziwych przyjaciół.

– To była osoba, o której można było powiedzieć, że była piękną postacią naszego ruchu. Pomimo choroby, cierpień, działała z całą energią i zachowywała radość życia. Była wyjątkowo dobra – mówił Jarosław Kaczyński o Jolancie Szczypińskiej na antenie TVP Info.


– Potrafiła pomagać innym cierpiącym. Była solidarna wobec tych, których spotykała krzywda. Jej śmierć była przedwczesna. To bardzo smutna wiadomość i przyjmujemy to jako ciężki cios – dodał prezes PiS.

źródło: TVP Info
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki