Joanny Kulig nie było na gali, ale to nagranie z jej reakcją pozamiatało internet. Tak się świętuje!

Reakcja Joanny Kulig na ogłoszenie wyniku Europejskiej Akademii Filmowej.
Reakcja Joanny Kulig na ogłoszenie wyniku Europejskiej Akademii Filmowej. Kadr z wideo z Instagrama Joanny Kulig
Mamy to! "Zimna wojna" nie tylko została wyróżniona Europejską Nagrodą Filmową za scenariusz, ja Pawła Pawlikowskiego uznano najlepszym reżyserem 2018 roku. Joanna Kulig otrzymała tytuł Europejskiej Aktorki 2018 roku i choć nie było jej na miejscu, ten filmik z reakcją jest prawdziwym złotem.


Polacy pozamiatali. Tak można podsumować osiągnięcia "Zimnej Wojny" na Gali Europejskiej Akademii Filmowej. Niestety jednej z głównych bohaterek wieczoru – Joanny Kulig – nie mogło być na miejscu.

Polka jest obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie ze względu na obowiązki zawodowe i zaawansowaną ciążę "utknęła" (jak powiedział na gali Paweł Pawlikowski) w Hollywood. Spokojnie, to nie przeszkodziło nam w zobaczeniu jej reakcji na ogłoszenie wyniku na najlepszą aktorkę Europy 2018 roku.

I może dzięki temu ta reakcja jest aż tak szczera i prawdziwa. Nie na sztywnej gali, ale w gronie najbliższych na podwórku Joanna Kulig mogła pozwolić sobie na niczym nieskrępowaną, dziką radość. Aż łza kręci się w oku i czuć wielką dumę.

Aktorka na swoim Instagramie udostępniła nagranie, na którym widać jak z zapartym tchem śledzi moment ogłoszenia wyniku na komputerze. A potem? Zobaczcie sami. Wielkie gratulacje!!!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Film
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki