Słowacja znowu poruszona potężnym wypadkiem. To BWM aż wystrzeliło w powietrze

44-letni Słowak postanowił sprawdzić własności lotne swojego BMW. Po przeleceniu kilkunastu metrów auto uderzyło w strop tunelu i spadło.
44-letni Słowak postanowił sprawdzić własności lotne swojego BMW. Po przeleceniu kilkunastu metrów auto uderzyło w strop tunelu i spadło. Fot. Facebook / Policja Republiki Słowacji
Na Słowacji znów jest głośno o wypadku samochodowym, w którym pirat drogowy pędził samochodem na złamanie karku. Auto z taką prędkością uderzyło w barierę przed wjazdem do tunelu, że aż wyleciało w powietrze i po przeleceniu kilkunastu metrów uderzyło w strop tunelu. O dziwo, kierowca przeżył.

O wielkim szczęściu może mówić słowacki kierowca, który najwyraźniej postanowił sprawdzić możliwości swojego auta. W okolicach Popradu BMW uderzyło w betonową barierę, odbiło się, wzbiło się do góry na kilka metrów, przeleciało kilkanaście metrów, uderzyło w strop tunelu, po czym spadło na ziemię.
Co ciekawe, kierowca nie odniósł większych obrażeń. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery zamontowane przed tunelem, a nagranie można zobaczyć w sieci, zostało bowiem udostępnione przez słowacką policję.

Film ten cieszy się dużą popularnością i jest głośno komentowany na Słowacji, która jeszcze niedawno żyła dramatycznymi wydarzeniami na drodze pod Dolnym Kubinem. Polak kierujący porsche staranował wówczas z dużą prędkością skodę z trzema osobami na pokładzie, doprowadzając do śmierci jednej z nich.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"