Internauci są załamani, bo dowiedzieli się prawdy o "Kevinie". Chodzi o ten czarno-biały film gangsterski

Internauci dowiedzieli się prawdy o słynnym filmie w filmie
Internauci dowiedzieli się prawdy o słynnym filmie w filmie Kadry z filmu "Kevin sam w domu"
28 lat od premiery, a "Kevin sam w domu" wciąż zaskakuje. Znani aktorzy i internauci właśnie odkryli pewien fakt, który "zrujnował" ich dzieciństwo. Albo dorosłość. W każdym razie okazało się, że ten słynny i jakże istotny dla produkcji czarno-biały film istnieje jedynie w uniwersum stworzonym przez Chrisa Columbusa.

"Przez całe dzieciństwo myślałem, że stary film, który ogląda Kevin ("Angels with Filthy Souls") to faktycznie stary film" – napisał aktor komediowy Seth Rogen na Twitterze. I rozpętał burzę.


W szoku był filmowy Kapitan Ameryka czyli Chris Evans. "A nie jest?" – napisał zdziwiony. Ano nie jest.


"Angels with Filthy Souls" ("Aniołowie o brudnych duszach" to parodia gangsterskiego filmu "Aniołowie o brudnych twarzach" z 1938 roku. Twórcy "Kevina" nakręcili słynną scenę ze strzelaniną specjalnie na potrzeby filmu. Mały urwis wykorzystuje ją do wystraszenia włamywaczy.
Jakby tego było mało, do kontynuacji, czyli "Kevina samego w Nowym Jorku", twórcy dokręcili... fragment sequelu nieistniejącego filmu: "Angels with Even Filthier Souls" ("Aniołowie z jeszcze brudniejszymi duszami"). Kevin używa go do ucieczki z pokoju hotelowego.

Dodajmy, że w zeszłym roku widzowie przeżyli podobne zaskoczenie. Wszystko przez bilet, który ojciec Kevina wyrzucił do śmieci. W tym roku szum w sieci wywołał sam Macaulaya Culkin – aktor, który miał przez lata problemy z narkotykami, wrócił do dawnej formy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"