Holecka nie wytrzymała, gdy gość na wizji wspomniał o sylwestrze TVN. Niegrzecznie mu przerwała

Nie ma takiego mówienia o TVN w TVP!
Nie ma takiego mówienia o TVN w TVP! Fot. screen z vod.tvp.pl
Tego w studiu Telewizji Polskiej było za wiele. Prowadząca noworoczne wydanie programu "Minęła dwudziesta" w TVP Info Danuta Holecka nie mogła przemilczeć wspomnienia o sylwestrowej imprezie konkurencyjnej stacji. Brutalnie przerwała posłowi PO.


To miało być polityczne podsumowanie minionego roku. W Nowy Rok wieczorem w dyskusji na antenie TVP Info wzięli udział Jacek Żalek, Karol Karski, Adam Kądziela, Paweł Lech i Łukasz Rzepecki. Program prowadziła Danuta Holecka.

Jednak nie obyło się bez spięcia między prowadzącą a politykiem PO. Krótki wywód posła Pawła Lecha o stołecznej imprezie na Placu Bankowym oburzona Holecka błyskawicznie przerwała, uszczypliwie reagując na komentarz gościa.

– Uuu... To w TVN-ie niech pan to opowie! Myślę, że nasi widzowie się świetnie bawili i ci, którzy z Telewizją Polską spędzili sylwestra z pewnością nie żałują – powiedziała dziennikarka TVP.Przypomnijmy, TVP odnotowała bardzo dobre wyniki oglądalności sylwestrowej imprezy. Jacek Kurski chwalił się tym na Twitterze. Pomiary pokazały, że Sylwestra w Zakopanem oglądało średnio 6,4 mln widzów, w Chorzowie 1,75 mln, a w Warszawie 1,6 mln osób.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...