Jacek Kurski już w nocy chwalił się sukcesem Sylwestra z Dwójką. "Dziękuję za zwycięstwo"

Jacek Kurski triumfuje – Polacy znowu wybrali Sylwestra z TVP2
Jacek Kurski triumfuje – Polacy znowu wybrali Sylwestra z TVP2 Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta
Miliony Polaków spędziło ostatnią noc 2018 roku przed ekranami telewizorów. Tak jak rok temu większość z nich wybrało imprezę TVP 2 w Zakopanem. Sukcesem nie omieszkał się już pochwalić prezes TVP Jacek Kurski.


Jacek Kurski puszy się jak paw – w ostatnią noc 2018 roku Sylwester Marzeń TVP 2 nie miał sobie równych.

"7,5 miliona widzów, reszta się nie liczy" – napisał w pierwszym tweecie Kurski. Tyle widzów według danych z pomiaru oglądalności stacji telewizyjnych włączyło TVP 2 około godziny 21:00.Ostateczny sukces imprezy w Zakopanem, podczas której wystąpili m.in. Zenek Martyniuk i Sławomir, był tak duży, że szef Telewizji Polskiej pochwalił się nim już o 2:00 w nocy.

Według danych przedstawionych przez Kurskiego (wyniki pomiaru oglądalności oparte na danych klientów Netii) między godziną 20:00 a 1:00 Sylwester Marzeń oglądało średnio 6,4 milionów, a w kluczowym momencie 7,9 miliona Polaków.

Sylwester z Polsatem w Chorzowie wybrało średnio 1,75 miliona osób, a imprezę, którą TVN zorganizował na warszawskim Placu Bankowym – 1,6 miliona. Obie te stacje o północy włączyło po 2,5 miliona Polaków."Zeszłoroczny rekord wydawał się nie do pobicia. A jednak udało się" – podsumował Kurski, który Sylwester Marzeń oglądał wśród widowni. w Zakopanem.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Sylwester TVP 2 w Zakopanem również świecił triumfy wśród telewidzów. Imprezę, na której swoje hity także śpiewał Martyniuk, oglądało średnio 6,4 miliona osób, a o północy 7,9 miliona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...