Owsiak żartuje z Pawłowicz "zamiast przeprosić". Wysłał noworoczny list do jej biura poselskiego

Jerzy Owsiak wysłał noworoczny list do Krystyny Pawłowicz.
Jerzy Owsiak wysłał noworoczny list do Krystyny Pawłowicz. fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta
Jerzy Owsiak miał przeprosić Krystynę Pawłowicz za stworzenie obraźliwej strony internetowej o posłance PiS, a także słowa z 2014 r. Najwyraźniej jeszcze tego nie uczynił. Zamiast tego wysłał na adres jej biura poselskiego list, który oburzył parlamentarzystkę.


"Pan 'Jurek' Owsiak, zamiast sądowych przeprosin przesłał na adres mego biura poselskiego patetyczny apel do jakieś p. Pawelskiej, by żyła "w zgodzie z istotami i Matką Ziemią".  Biuro odesłało - adresat i rodzaj święta nieznany. Czekam na "szacunek" i "pokonanie focha"; na przeprosiny i 10 tys." – napisała posłanka PiS, dołączając skan listu wysłanego na adres biura poselskiego Pawłowicz. Widnieje na nim nazwisko adresata "Krystyna Pawelska". Nadawcą jest WOŚP. Owsiak życzy Pawłowicz między innymi "wytrwałości w pokonywaniu wszystkich kłopotów, udręk dnia codziennego, wszelkich fochów i złych przepowiedni obserwatorów wszelkiej pogody".

Przypomnijmy, pod koniec listopada Jerzy Owsiak po raz drugi przegrał w sądzie z Krystyną Pawłowicz. Tym razem chodziło o stworzenie obrażającej posłankę PiS strony na Facebooku i wypowiedzi z 2014 roku. Posłanka PiS zarzuciła szefowi WOŚP, że był "inspiratorem" założenia na Facebooku strony "Ruch Wypier... Krystyny Pawłowicz w Kosmos".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...