Fiji Water Girl wygrała internet! Mistrzyni drugiego planu na Złotych Globach to pierwszy mem 2019 roku

Fiji Water Girl to "wodzianka", która stała się mistrzynią drugiego planu na wielu zdjęciach gwiazd w czasie gali Złotych Globów.
Fiji Water Girl to "wodzianka", która stała się mistrzynią drugiego planu na wielu zdjęciach gwiazd w czasie gali Złotych Globów. Fot. Instagram / thestandardpop
Rozdanie Złotych Globów miało swoje gwiazdy, jak choćby tegoroczni laureaci – Rami Malek, czy Christian Bale. Nikt z nich nie robi jednak w internecie takiego szału, jak Fiji Water Girl – "wodzianka" pracująca na gali, która stała się mistrzynią drugiego planu wielu fotografii.


Naprawdę nazywa się Kelleth Cuthbert, jest modelką i z powodzeniem możecie znaleźć jej cudowne zdjęcia na Instagramie. Jednak to ksywka Fiji Water Girl przylgnie na stałe do tej mistrzyni drugiego planu, która szturmem przejęła internet po rozdaniu Złotych Globów. Efektów jej "photobombingu" jest naprawdę mnóstwo.


Fiji Water Girl ukradła zdjęcia m.in. Jimowi Carreyowi, Nicole Kidman czy Idrisowi Elbie. Internauci już nazywają ją pierwszym memem 2019 roku, a w sieci pojawia się coraz więcej przerobionych zdjęć Kelleth z tacką mineralki Fiji.

Trzeba przyznać, że takie mistrzostwo drugiego planu jest naprawdę urocze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...