Ewa Chodakowska pozuje w bikini... na śniegu. Fani chwalą ją za odwagę

Ewa Chodakowska wykazała się odwagą
Ewa Chodakowska wykazała się odwagą Fot. Instagram / Ewa Chodakowska
Zimą mało kto wychodzi z domu bez puchowej kurtki, czapki i szalika. Jednak Ewa Chodakowska postanowiła się zahartować i wyszła na śnieg... w bikini. Odważnie!


Niedawno Ewa Chodakowska wywołała kontrowersje swoim zdjęciem, na którym prezentuje swój umięśniony brzuch i mówi o "sadełku".. Zdjęcie zostało masowo skrytykowane, jednak najpopularniejsza polska trenerka – która ma na Instagramie ponad 1,5 mln obserwujących – nie zrezygnowała z wstawiania nowych postów.

Teraz prawdziwą furorę robi nowa fotografia Ewy Chodakowskiej. Trenerka opublikowała bowiem kadr, na którym widać ją pozującą... w bikini na śniegu. "Jaaaasny gwint! Zapomniałam rękawiczek" – napisała Chodakowska w opisie.


Na Instagramie wstawiła również zdjęcie innych odważnych kobiet, które wyszły na zimowe powietrze w samych kostiumach kąpielowych oraz filmik, na którym wszystkie bawią się w śniegu. To wszystko w ramach zaplanowanej wcześniej akcji.

Wyczyn Chodakowskiej podziwiają internauci, którzy już dali trenerce blisko 60 tys. lajków. "Wariatka!"; "Szczęka mi opadła!"; "Ale czad"; "Jaka odważna"; "Uwielbiam Twoje poczucie humoru. Najważniejsze, że jest czapka" – to tylko niektóre z komentarzy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...