Parafianie brali wolne, by ugościć tego księdza. Hitowa kolęda w wykonaniu syna Beaty Szydło

Syn Beaty Szydło  w zeszłym roku przyjął święcenia kapłańskie. W tym roku ksiądz Tymoteusz po raz pierwszy chodzi po kolędzie.
Syn Beaty Szydło w zeszłym roku przyjął święcenia kapłańskie. W tym roku ksiądz Tymoteusz po raz pierwszy chodzi po kolędzie. Fot. Screen z Youtube / Oświęcim Online
Podobno w tym roku parafianie w Buczkowicach czekali z niecierpliwością na księdza chodzącego po kolędzie i przyjmowali go z wyjątkowo otwartymi rękami. Pewnie nie bez znaczenia pozostaje fakt, że przyjmowali... ks. Tymoteusza Szydło, czyli syna byłej premier Beaty Szydło.


Ksiądz Tymoteusz Szydło wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie we wrześniu 2011 roku. 27 maja 2017 roku przyjął święcenia kapłańskie w parafii św. Mikołaja w Bielsku-Białej. W tym roku po raz pierwszy chodził po kolędzie do mieszkańców parafii w Buczkowicach.

– Dla nas, dla naszej rodziny, dla mnie i mojego męża to wielki dzień – wyznała Beata Szydło w dniu, gdy jej syn przyjmował święcenia kapłańskie. Wygląda na to, że dla mieszkańców Buczkowic ma z kolei znaczenie, że to właśnie syn byłej premier chodzi po kolędzie. Jak donosi "Super Express", parafianie... brali dzień wolny, żeby móc spotkać się z ks. Tymoteuszem.

Ksiądz Szydło ma podobno świetny kontakt z dziećmi. Jeden z mieszkańców Buczkowic w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" zapewnił, że syn Beaty Szydło polityką się w ogóle nie zajmuje, jedynie sprawami związanymi z parafią.

źródło: SE.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...