Seks w "Barwach szczęścia" w TVP. Namiętne chwile Oliwki i Justina

W 1981 odc. Barw szczęścia dojdzie do seksu pomiędzy Oliwką i Justinem.
W 1981 odc. Barw szczęścia dojdzie do seksu pomiędzy Oliwką i Justinem. Fot. Screen / YouTube / TVP VOD.
Barwy szczęścia w TVP2 to jeden z najpopularniejszych seriali. W 1981. odcinku, który widzowie zobaczą już 16 stycznia o godz. 20:10, dojdzie do upojnych chwil pomiędzy Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) i Justinem (Jasper Sołtysiewicz).


Między Justinem i Oliwką zaiskrzy. Widząc chemię między parą, koleżanką poradzi Oliwce, by kuła żelazo, póki gorące, gdyż szybko ktoś może jej sprzątnąć chłopaka sprzed nosa. Oliwka posłucha i wyląduje z Justinem w łóżku. Jednak miłe złego początki skończą się, gdy dziewczyna zechce wrzucić zdjęcie po seksie na jeden z portali społecznościowych. To zdenerwuje Justina.

Wiemy, że Justin poprosi, by na razie swój związek ukrywali. Jednak Oliwce się to nie spodoba. Chce bowiem utrzeć nosa Kajtkowi, który śledzi każdy jej ruch w mediach społecznościowych. Justin nie będzie jednak chciał epatować pikantną fotografią, gdyż uczucia Kajtka nie są mu obojętne. Jak para rozwiąże ten problem? Tego będzie można dowiedzieć się już 16 stycznia w TVP2.

Oto zwiastun 1981. odcinka Barw szczęścia."Barwy szczęścia" emitowane są w TVP2 od 2007 r. W 2009 roku zdobyły Telekamerę dla najlepszego serialu obyczajowego. W 2010 r. serial został laureatem Telekamery dla najlepszego oryginalnego serialu polskiego, a w 2011 – Telekamery dla najlepszego serialu codziennego.


O serialu było też głośno pod koniec 2018 roku z powodu doniesień o aktorze grającym jedną z głównych postaci. Bartosz G. został oskarżony o posiadanie kokainy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...