"Skasuj ten głupi wpis szczujnio!!!". Krzysztofowi Ziemcowi puściły nerwy, a wszystko przez "dobranockę" w TVP Info

Oj, to nie spodobało się prezenterowi "Wiadomości".
Oj, to nie spodobało się prezenterowi "Wiadomości". Fot. youtube.com / YoungfaceTV
Antysemicka "dobranocka" wyemitowana w TVP Info zbiera coraz to nowe żniwo. Teraz przyszła pora na Krzysztofa Ziemca, który został wmanewrowany w "polubienie" tego nagrania, na co dziennikarz zareagował dosyć ostrymi słowami. Wypowiedział się w tym temacie także Cezary Tomczyk z PO i awantura gotowa.


Wszystko zaczęło się od wpisu satyrycznego profilu TVΠ Korea, który w jednym z wpisów umieścił link do wiadomości o "plastusiowej dobranocce" i opatrzył to stwierdzeniem: "Krzysztof Ziemiec lubi to!".Na to zareagował sam Ziemiec, który umieścił bardzo ostrą odpowiedź. – "Skasuj ten głupi wpis szczujnio!!!" – napisał dziennikarz TVP.W sprawę wmieszał się jeszcze poseł PO Cezary Tomczyk, który napisał o dziennikarzach, którzy dają przyzwolenie na emitowanie takich rzeczy w TVP.

"Dziwne oburzenie... Takie materiały są w TVP? Są. Dziennikarze TVP lubią TVP i materiały TVP? Lubią. I dają zgodę swoim (czasami byłym) autorytetem na takie praktyki. Wiadomości TVP w ciągu trzech lat straciły 1.5 mln widzów. To nie jest przypadek. To upadek" – napisał poseł.Okazji do skomentowania nie przegapił ponownie wywołany do tablicy dziennikarz.

"To co Pan napisał jest tak okropne, że nie warto tego komentować... Powiem jedno, nie jest godne funkcji jaką Pan pełni! Co ja mam z tym filmikiem wspólnego!!!! Posługuje się Pan wpisami jakiegoś hejtetskiego konta które po ubecku przykleiło mnie do tego! Pan, poseł RP?!!!!" – stwierdził.


Przypomnijmy, w "dobranocce" występują postaci charakteryzowane na Jurka Owsiaka i Hannę Gronkiewicz-Waltz. Była prezydent Warszawy "tworzy" szefa WOŚP niczym nakręcaną zabawkę, która powtarza jak mantrę "Cześć. Sie ma". Jest jej potrzebny do zarabiania pieniędzy.

Następnie wolontariuszka zbiera do puszki WOŚP, a Owsiak podjeżdża nakręcanym samochodem z przyczepami i przywozi byłej prezydent Warszawy duże ilości pieniędzy. W dodatku, 200-złotowe banknoty opatrzone są symbolem gwiazdy Dawida.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...