Donald Tusk oferuje dzień w Brukseli na licytacji WOŚP. Jest jednak pewien haczyk

Donald Tusk znowu gra z WOŚP.
Donald Tusk znowu gra z WOŚP. Twitter.com / @fundacjawosp
Zapraszam do Brukseli na wspólny obiad i, dla chętnych, na partyjkę scrabble – mówi Donald Tusk w filmiku, który zachęca do udziału w jego aukcji na rzecz WOŚP. To czego nie powiedział, to kilka bardzo ważnych szczegółów.

Szef Rady Europejskiej po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W 2017 roku można było wylicytować na rzecz WOŚP dzień z Donaldem Tuskiem w siedzibie RE. Były premier zgodził się spotkać nie tylko ze zwycięzcą aukcji, ale także z licytującym, który zaoferował o 100 zł mniej i obiecał wpłacić pieniądze. Łącznie na konto WOŚP dzięki Tuskowi trafiło łącznie 740 300 złotych.

W tym roku można wylicytować podobne spotkanie ze zwiedzaniem siedziby Rady Europejskiej w Brukseli, obiadem z szefem RE, pamiątkowym zdjęciem oraz... partyjki Scrabble z byłym premierem.To czego nie ma w ofercie licytowanej aukcji jest lot do i z Brukseli oraz ewentualny nocleg w stolicy Belgii. To zwycięzca będzie musiał zorganizować sobie samodzielnie.

Ale nie tylko Donald Tusk włączył się w pomoc WOŚP. Jego córka, Katarzyna Tusk wystawiła na aukcji swoją suknię ślubną.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"