Co się dzieje w podziemiach Winterfell? Jest zwiastun i data premiery ostatniego sezonu "Gry o Tron"

Kadr z zapowiedzi ósmego sezonu "Gry o tron"
Kadr z zapowiedzi ósmego sezonu "Gry o tron" Fot. Screen YouTube
Fani "Gry o tron" już zacierają ręce. Stacja HBO opublikowała zwiastun i dokładną datę ostatniego sezonu hitowej produkcji. Co wydarzy się w ostatnich odcinkach popularnej produkcji?


Fani "Gry o tron" muszą się jeszcze chwilę uzbroić w cierpliwość, bo ósmy sezon pojawi się na antenie HBO na wiosnę. Amerykańska premiera zaplanowana jest na 14 kwietnia 2019 roku. Z kolei w Polsce pierwszy odcinek nowej serii stacja pokaże w nocy z 14 na 15 kwietnia i 15 kwietnia o godzinie 20.00.

W sieci pojawił się również krótki zwiastun nowej serii. W zapowiedzi widzimy Jona Snowa, Sansę Stark i Aryę w krypcie pod Winterfell, gdzie rozmawiają z posągami rodowych przodków. Nagle stają przed własnymi podobiznami, po chwili zjawia się armia Nocnego Króla.


Ostatni sezon "Gry o tron" będzie liczyć zaledwie sześc odcinków, natomiast każdy został wydłużony do ok. 90 minut. – Bohaterowie jednoczą się w walce ze wspólnym wrogiem, borykając się z przeszłością i określając siebie w obliczu pewnej śmierci – mówił Bryan Cogman, jeden z producentów wykonawczych serialu.


Warto podkreślić, że ostatnia seria serialu była nagrywana 10 miesięcy. Odcinki mają być zrealizowane z tak wielkim rozmachem, jakiego do tej pory nie było w telewizji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...