Teledysk Natalii Nykiel doceniony na Festiwalu w USA. Zobacz, czym zachwyciły "Łuny"

Teledysk do utworu "Łuny" Natalii Nykiel został wyróżniony na amerykańskim Festiwalu
Teledysk do utworu "Łuny" Natalii Nykiel został wyróżniony na amerykańskim Festiwalu Fot. Kadr z teletysku "Łuny"
Natalia Nykiel popularność zdobyła dzięki wygranej w programie "The Voice of Poland", a jej hity "Bądź duży" czy "Error" rządziły na niejednej imprezie. Teraz młoda artystka została również doceniona przez organizatorów popularnego amerykańskiego festiwalu.


Najlepszy teledysk
Odbywający się raz w roku Queen Palm International Film Festival, poza galą główną, która w tym roku przypada na lipiec, wręcza również nagrody co miesiąc. Wśród wielu kategorii, w tym m.in. najlepszy film pełno- i krótkometrażowy, scenariusz czy utwór, znalazło się również miejsce na wyróżnienie muzycznych klipów.


Wśród grudniowych nominowanych znalazł się teledysk Natalii Nykiel do piosenki "Łuny", za reżyserię którego odpowiadał Łukasz Zabłocki. Twórca stoi również za klipami innych polskich artystów, jak choćby Pezeta czy zespołu Kamp! Ostatecznie klip pokonał konkurencję i zwyciężył.

Teledysk "Łuny" zrealizowany został w Hiszpanii. Wzrok przyciągają intensywne kolory, geometryczne formy i oryginalne stylizacje. To nie pierwsze wyróżnienie, które otrzymała Natalia Nykiel. Na przestrzeni ostatnich lat doceniona została m.in. podczas wydarzeń takich jak Eska Music Ewards, Kobieta Roku Glamour czy Plebiscyt Onetu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...