Jak wyglądałeś 10 lat temu? Internet podbija #10yearchallenge

Wszyscy oszaleli na punkcie #10yearchallenge
Wszyscy oszaleli na punkcie #10yearchallenge Fot. Instagram / Anna Starmach
Internet podbija #10yearchallenge. Wielkie gwiazdy i zwykli ludzie dzielą się w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami sprzed dekady. Niektórzy zmienili się nie do poznania, inni prawie w ogóle, a ludzie świetnie się bawią.


Uwielbiamy internetowe wyzwania. Niezależnie od tego, czy jest to polewanie się lodowatą wodą, czy porównywanie siebie do dzieła sztuki – za każdym razem użytkownicy Instagrama, Facebooka czy Twittera dosłownie szaleją.

Tak jest test i tym razem. Media społecznościowe opanowało #10yearchallenge. O co chodzi?

Tym razem nie trzeba ubierać się w kostium kąpielowy czy instalować odpowiedniej apki. Wystarczy zajrzeć w czeluście swojej galerii zdjęć – czy to w albumie, czy na komputerze czy w telefonie komórkowym, i znaleźć swoje zdjęcie z 2009 roku, a następnie zestawić je ze swoją fotografią z roku obecnego. Jak bardzo się zmieniłeś/aś? Teraz widać to jak na dłoni.

Na samym Instagramie pod hasztagiem #10yearchallenge lub #tenyearchallenge znajdziemy już ponad 2,7 milionów zdjęć.

Wśród nich są oczywiście gwiazdy światowego formatu, jak Reese Witherspoon, Madonna czy Ellen DeGeneres.W tyle nie zostali również polscy celebryci.Nie zabrakło oczywiście również porównań nie do końca poważnych, chociaż prawdziwych...... jak i tych najbardziej wartych uwagi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...