Justin Bieber będzie ojcem? Zdjęcie matki wokalisty wywołało falę spekulacji

Justin i Hailey są małżeństwem od kilku miesięcy
Justin i Hailey są małżeństwem od kilku miesięcy Fot. Hailey Rhode Bieber
Plotki na temat gwiazdorskich par zawsze rozpalają fanów do czerwoności. Tak jest też w przypadku Justina Biebera i jego żony Hailey Baldwin. Fani zastanawiają się teraz, czy modelka jest w ciąży.


Justin Bieber i Hailey Baldwin są obecnie jedną z najpopularniejszych par w amerykańskim showbiznesie. 24-letni wokalista i o dwa lata młodsza modelka zaręczyli się w lipcu zeszłego roku, a podobno już we wrześniu wzięli ślub. O małżeństwie z Baldwin Bieber poinformował jednak oficjalnie dopiero w listopadzie, po dwóch miesiącach spekulacji.

Teraz spekulacje powróciły. Tym razem na temat pierwszego dziecka pary.

Wszystko z powodu zdjęcia, które na Instagramie wstawiła matka Justina Biebera Pattie Mallette. Pod fotografią, na której Hailey całuje swoją teściową w policzek, Mallette napisała: "Co za prezent!".

Mimo że to określenie mogło odnosić się do samej Hailey i jej wejścia do rodziny Bieberów, w komentarzach zaroiło się od spekulacji na temat ciąży Baldwin. To dziecko miałoby według wielu być owym prezentem.

"Myślę, że Hailey jest w ciąży! Gratulacje!", "Wiedziałam! Justin zostanie ojcem!" – komentują fani pary. Do plotek nie odnieśli się jeszcze ani Bieber ani Baldwin.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...