Dziennikarz TVP "zgaszony" przez Kamila Stocha. Wszystko przez uszczypliwy komentarz

Po konkursie w Zakopanem, Kamil Stoch powiedział uszczypliwy komentarz w kierunku dziennikarza TVP Sport.
Po konkursie w Zakopanem, Kamil Stoch powiedział uszczypliwy komentarz w kierunku dziennikarza TVP Sport. Kadr z TVP Sport
W konkursie drużynowym w Zakopanem Polacy zajęli trzecie miejsce podium. Po zawodach dziennikarz TVP Sport przeprowadzał wywiad ze skoczkami. Jego lekko złośliwy komentarz spotkał się mocną ripostą ze strony trzykrotnego mistrza olimpijskiego, Kamila Stocha.– Za chwilę, tak jak mówię, przejdziemy do naszego wspaniałego rekordzisty. Rozumiem Kamilu, że nie masz nic przeciwko temu, że ci Dawid ten rekord obiektu odebrał? – rozpoczął rozmowę dziennikarz TVP Sport Maciej Jabłoński. Dodajmy, że przed konkursem rekord Wielkiej Krokwi należał do Kamila Stocha (141,5 metra). Przeskoczył go Kubacki z wynikiem 143,5 metra.

– Nie, nie. Ja nawet nie miałbym nic przeciwko, gdybym nie musiał w ogóle rozmawiać – wypalił z uśmiechem Stoch, ale czuć w tym komentarzu było małe poirytowanie. Nastąpiła niezręczna cisza, która trwała ułamek sekundy.

– No dobrze, ale może troszkę jednak porozmawiamy. Wiem, że ty lubisz czasem nas tak ugryźć. Mnie szczególnie mam wrażenie. No dobrze, gratulacje po prostu – przyznał zgaszony dziennikarz TVP. Chciał być dowcipny, ale niestety został źle odebrany. Widać, że zrobiło mu się głupio.

– Nie chcę być złośliwy, także spokojnie – załagodził napiętą sytuację skoczek. Poniżej znajdziecie filmik z tą krótką, acz ciekawą wymianą zdań.
Kamil Stoch nie jest celebrytą z parciem na szkło. Robi swoją robotę (i to jak!), ale wie, że wywiady z mediami to również jego obowiązek.


"W przeszłości wielokrotnie podkreślał, że ze wszystkich obowiązków związanych z jego zawodem te medialne męczą go najbardziej" – zauważa portal Sportowe Fakty.

Dodajmy, że w sobotnim konkursie drużynowym pierwsze miejsce zajęli Niemcy, a drugie Austriacy. Trzecie miejsce Polaków było miłą niespodzianką.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"