Kameralnie, ale i z dostępem do atrakcji dużego miasta. Ta miejscowość przyciąga i inwestorów i turystów

Urokliwe Mechelinki przyciągają nie tylko turystów, ale i inwestorów
Urokliwe Mechelinki przyciągają nie tylko turystów, ale i inwestorów Materiały prasowe
''Żeby było kameralnie, zacisznie, a zarazem, żebyśmy nie czuli się jak odcięci od cywilizacji pustelnicy''. Na rynku hotelowym próby spełniania życzeń klientów coraz częściej są jak wyzwanie z gatunku ''godzenie wody z ogniem''. Jednak klient, nasz pan, dlatego deweloperzy nie rozkładają bezradnie rąk, co pokazuje chociażby przykład Hotelu Anchoria.


Inwestycja powstała w okolicach Mechelinki, starej, kaszubskiej wioski rybackiej położonej nad Zatoką Pucką. Sielskość czuć tu na każdym kroku – jej ducha tworzą charakterystyczne kutry, mały targ rybny i kameralna piaszczysta plaża. Jest też akcent kulturalny (niewielki amfiteatr) i przyrodniczy (niesamowity klif i Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki).
Mechelinki nie są jednak odcięte od atrakcji wielkich aglomeracji. Miejscowość jest świetnie komunikowana – kilka minut wystarczy, by autobusem dojechać do Gdyni. Latem turystów przyciąga tu organizowany nieopodal Open’er Festival, a miłośników kitesurfingu doskonałe warunki do uprawiania tegoż sportu, jakie zapewnia Zatoka Pucka.

Chcący czerpać pełnymi garściami z uroków tego miejsca miłośnicy aktywnego wypoczynku czy rodziny z dziećmi, ale także pragnący zarabiać na wynajmie apartamentów inwestorzy mogą skorzystać z możliwości, jakie oferuje Hotel Anchoria. Oddalony od miejscowej plaży o zaledwie 400 metrów ośrodek działa od zeszłego lata.
– Obiekt składa się z dwóch starannie zaprojektowanych części – opowiada Andrzej Siek, prezes spółki DS. Development, realizującej inwestycję. – Pierwsza część już funkcjonuje i ma za sobą udany sezon letni, a druga jest w trakcie realizacji – informuje.

Jak zapowiada przedstawiciel firmy, w drugiej części hotelu znajdzie się miejsce na kameralną restaurację i basen. Obrazu całości dopełni strefa relaksu, siłownia oraz taras widokowy. W sumie powstanie tu ponad 90 komfortowych i w pełni urządzonych apartamentów hotelowych, na których inwestorzy mają zarabiać nie mniej niż 6 procent rocznie.
Więcej informacji o Hotelu Anchoria i atutach urokliwych Mechelinek można znaleźć pod tym adresem.

Artykuł powstał we współpracy z DS. Development

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...