Ponad 600 koncertów Metalliki do odsłuchu w internecie. Nie zabrakło występów w Polsce

Metallica udostępniła ponad 600 koncertów na platformie streamingowej nugs.net.
Metallica udostępniła ponad 600 koncertów na platformie streamingowej nugs.net. Fot. Facebook / Metallica
Pamiętacie koncert Metalliki w Kotle Czarownic w 2004 roku? Jeśli nie, to nie ma nic straconego. Zespół z Bay Area wrzucił do internetu ponad 600 swoich występów na żywo. Znajdziecie je w serwisie nugs.net.


Serwis nugs.net to takie Spotify dla fanów muzyki na żywo. Za 13 dolarów miesięcznie zyskujemy dostęp do ogromnego (150 tys. koncertów) katalogu występów swoich ulubionych muzyków. Ekipa Larsa Ulricha i Jamesa Hetfielda podzieliła się ponad 600 koncertami.


I nie trzeba od razu płacić – platforma daje możliwość 30-dniowego bezpłatnego triala, dzięki któremu możemy posłuchać koncertów Metalliki z festiwali Sonisphere z 2010, 2012 i 2014 roku, a także tych ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie (2004 i 2008) i Tauron Areny Kraków (2018). Na platformie znajdziemy także zapisy polskich koncertów Red Hot Chili Peppers, Pearl Jamu czy Snarky Puppy.

Wehikuł czasu
Wraz z serwisem można wrócić do koncertu Metalliki, który odbył się w krakowskiej Tauron Arenie w 2018 roku. To tam w czasie trasy World Wired Tour zespół z Kalifornii zagrał swoją wersję klasyka Dżemu – "Wehikułu Czasu".


źródło: jambase.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...