Dude Lebowski rzeczywiście wrócił! Ale tylko na blok reklamowy przy okazji Super Bowl

Dude Lebowski zagrał razem z Sarą Jessicą Parker.
Dude Lebowski zagrał razem z Sarą Jessicą Parker. Fot. kadr z facebook.com/advert.ge
Kilka dni temu do sieci trafił krótki, tajemniczy materiał wideo, na którym kultowy już Dude Lebowski po prostu uśmiecha się do widzów i odchodzi. Teraz wiadomo, że była to zapowiedź reklamy piwa, która będzie wyświetlana podczas bloku reklamowego w czasie finału Super Bowl.


Wiele osób zastanawiało się, w jakiej roli powróci znany z kultowego filmu braci Coen "Big Lebowski" Jeff Bridges. Pierwsze podejrzenia padły na nowy film, w którym aktor miałby szansę zawalczyć o podobną kreację jak w znanej produkcji sprzed lat.

Teraz już wiadomo, że to nie film, a reklama, w której Bridges występuje wraz z Sarą Jessicą Parker.


Spot reklamujący piwo Stella Artois, który stworzyła agencja Mother New York, będzie wyświetlany w bloku reklamowym podczas finału Super Bowl, który w Stanach Zjednoczonych jest nie tylko świętem sportowym, ale i... reklamowym. W przerwie zobaczymy spoty marek, które są gotowe płacić miliony dolarów za promowanie się podczas najważniejszego sportowego wydarzenia w USA.

Patrząc na komentarze pod spotem nie wszyscy są zachwyceni udziałem kultowego Kolesia w reklamie, a jego powrót na ekran jest rozczarowujący. "Reklamy rujnują wszystko" czy "I po to wrócił Koleś?" – to tylko niektóre z krytycznych głosów.

Trzeba jednak przyznać, że kreacja Kolesia została w reklamie oddana bardzo dobrze. I ten niezmienny sweter...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...