Znamy pary 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Justyna Żyła trafiła na jednego z najpopularniejszych tancerzy

W programie wystąpi m.in. Justyna Żyła.
W programie wystąpi m.in. Justyna Żyła. Fot. Instagram / Taniec z gwiazdami
Kto zatańczy z kim? To pytanie zawsze zadają sobie fani "Tańca z gwiazdami". Teraz poznaliśmy już wszystkie pary nadchodzącej dziewiątej edycji programu. Niektóre są intrygujące.


1 marca na Polsacie startuje kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Podczas gdy lista celebrytów, którzy zatańczą z profesjonalnymi tancerzami, jest już znana od końca stycznia (prezentujemy ją tutaj), dopiero dziś wyszło na jaw, kto zatańczy z kim.

Justyna Żyła, która zaistniała publicznie dzięki rozwodowi ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, zatańczy z Tomkiem Barańskim, blogerka modowa Macademian Girl z Rafałem Masarakiem, tenististka Agnieszka Radwańska ze Stefano Tarazzino, modelka Anna Jagodzińska z Wojciechem Jeschke, a trener personalny Daniel "Qczaj" Kuczaj z Pauliną Biernat.

Pozostałe pary to: niewidoma mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów Joanna Mazur i Jan Kliment, aktor Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, Natalia Głębocka i youtuber Gimper, Mister Polski 2017 Jakub Kucner i Lenka Kliment, Walerija Żurawlewa i piosenkarz disco polo Czadoman, coach i żona Michała Wiśniewskiego Dominika Tajner Wiśniewska i Michał Jeziorowski oraz aktor Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar.


Poprzednią edycję programu wygrała para Beata Tadla i Jan Kliment.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...