Wpadka podczas konferencji szefowej MEN. Będą z tego wymowne memy

Wpadka wydarzyła się podczas konferencji prasowej Anny Zalewskiej  na temat rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu".
Wpadka wydarzyła się podczas konferencji prasowej Anny Zalewskiej na temat rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu". Fot. Maciej Jaźwiecki / Agencja Gazeta
Anna Zalewska nie ma szczęścia do "internetów". Wśród członków rządu należy do najpopularniejszych postaci w mediach społecznościowych. Tyle że nie jest to popularność, o jakiej może marzyć polityk. A jej ostatnia konferencja prasowa z pewnością przyniesie tylko kolejny wysyp memów.


Podczas konferencji szefowej MEN miało miejsce coś, co może zostać potraktowane nie tylko przez złośliwych jako symboliczne podsumowanie reformy edukacji. Feralna sytuacja zdarzyła się podczas spotkania na temat rządowego projektu "Posiłek w szkole i w domu" i wyglądała tak: Minister edukacji z uwagą słuchała wystąpienia uczestniczki konferencji. Tymczasem Orzeł Biały przypięty do mównicy pani minister nagle... przekręcił się "do góry nogami". Na szczęście ktoś szybko zareagował i go zdjął.

Reformę edukacji Anny Zalewskiej powszechnie krytykują rodzice i nauczyciele. Media od dawna spekulują w kontekście ewentualnej dymisji minister. W kuluarach pojawiło się nawet nazwisko jej potencjalnej następczyni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...