Misiek Koterski i jego synek jak dwie krople wody. Internauci chwalą zdjęcie aktora

Misiek Koterski pokazał na Instagramie zdjęcie ze swoim maleńkim synkiem.
Misiek Koterski pokazał na Instagramie zdjęcie ze swoim maleńkim synkiem. Fot. Instagram / Michał Koterski
Fryderyk to owoc miłości Miśka Koterskiego i jego ślicznej partnerki Marceliny Leszczak. Internauci twierdzą, że półtoraroczny chłopiec to mała kopia swojego znanego ojca.


Syn Koterskiego i finalistki II edycji programu "Top Model" przyszedł na świat w październiku 2017 roku. Choć młodzi rodzice nieraz pokazywali na Instagramie wspólne zdjęcie z Fryderykiem, to teraz jest to pierwszy raz, kiedy na selfie widzimy jedynie aktora i jego synka. "Kopia taty", "Dwa Michały. Jeden duży, drugi mały" – czytamy w komentarzach internautów."Z Frylusiem zawsze jest błogo... jak śpi" – żartuje aktor w opisie do fotografii.

W roku 2018 na ekrany polskich kin weszła produkcja "7 uczuć" w reżyserii Marka Koterskiego. W filmie opowiadającym o lękach okresu dzieciństwa Misiek zagrał główną rolę.

– Jednak te dzieci to tak naprawdę my. Nam się wydaje, że wiemy więcej od nich. Guzik prawda, ja im jestem starszy tym wiem mniej, a jak byłem dzieckiem było prościej z wyrażaniem uczuć, nie kalkulowałem, nie wstydziłem się, jak chciałem gdzieś iść, to szedłem, jak chciałem się przytulić, to się przytulałem – mówił Misiek Koterski w rozmowie z redakcyjnym kolegą Bartoszem Godzińskim.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...