Będzie nowe dzieło reżysera najgorszego filmu świata. Tommy Wiseau pokazał zwiastun "Big Shark"

Tommy Wiseau, reżyser "The Room", pokazał zwiastun swojego najnowszego filmu – "Big Shark".
Tommy Wiseau, reżyser "The Room", pokazał zwiastun swojego najnowszego filmu – "Big Shark". Fot. Facebook / Tommy Wiseau
Jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć najnowsze dzieło autora "The Room" – filmu uważanego za jedną z najgorszych produkcji wszech czasów. Tommy Wiseau nieoczekiwanie zaprezentował zwiastun "Big Shark" na jednym z kinowych pokazów swojej wcześniejszej produkcji.


Jakość zwiastuna, który znalazł się w internecie, pozostawia wiele do życzenia, ale jak dotąd to jedyne nagranie przedstawiające zapowiedź nadchodzącego filmu Wiseau. Został on zaprezentowany w czasie jednego ze specjalnych pokazów "The Room" z udziałem reżysera. "Big Shark" opowie o gigantycznym rekinie terroryzującym Nowy Orlean. W obsadzie nie zabraknie samego Tommy'ego Wiseau oraz jego wieloletniego przyjaciela i współpracownika Grega Sestero – odtwórcy kultowej roli Marka z filmu "The Room".

O pracy na planie "The Room" opowiada film Jamesa Franco "The Disaster Artist" z 2017 roku. Wcielający się w rolę Tommy'ego Wiseau Franco został nagrodzony Złotym Globem.Źródło: "The Independent"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...