Pawłowicz zapytała o Tuska z harcerzami. Reakcja internautów była błyskawiczna

Krystyna Pawłowicz znów na tapetę wzięła Donalda Tuska. Reakcja internautów była bardzo szybka.
Krystyna Pawłowicz znów na tapetę wzięła Donalda Tuska. Reakcja internautów była bardzo szybka. Fot. Przemysław Skrzydło/Agencja Gazeta
W weekend Krystyna Pawłowicz postanowiła przenieść swoją internetową aktywność na Donalda Tuska. Posłance PiS przypomniały się harcerskie ogniska, śpiewanie patriotycznych pieśni i od razu zadała pytanie, czy były premier kiedykolwiek to robił. Internet zareagował błyskawicznie.


Po dywagacjach na temat "polskości" Donalda Tuska, posłanka Pawłowicz postanowiła zagaić dyskusję o udziale obecnego szefa RE w harcerskich ogniskach i śpiewanych przy nich patriotycznych pieśniach.

"Pytanie ze znaną odpowiedzią: Czy można sobie wyobrazić - szczęśliwie byłego już -polskiego premiera D.TUSKA przy harcerskim ognisku śpiewającego POLSKIE pieśni patriotyczne, partyzanckie i powstańcze ? Można....?" – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.Bardzo szybko okazało się, że jednak można sobie to wyobrazić.Jednak posłanka PiS nie dawała za wygraną i zapytała o "prawdziwy" udział w ognisku i śpiewanie, a nie "przygodne zdjęcie po drodze z żoną po zakupy".

Na to otrzymała odpowiedź ze zdjęciem Donalda Tuska, który z gromadą harcerzy podczas jednego z obozów strzela z łuku. W ten sposób Krystynie Pawłowicz odebrano wszelkie argumenty w dyskusji, którą zaczęła. Chociaż najprawdopodobniej łuk także jej nie przekonał. Ogniska i śpiewania polskich pieśni przecież na zdjęciu nie widać.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...