Kupił mrożoną pizzę i znalazł w niej gwoździa. Nieudane święto tej potrawy w Lublinie

Czytelnik "Spotted Lublin" twierdzi, że w zakupionej przez niego pizzy tkwił gwóźdź.
Czytelnik "Spotted Lublin" twierdzi, że w zakupionej przez niego pizzy tkwił gwóźdź. Fot. Spotted Lublin
Jak utrzymuje czytelnik "Spotted Lublin", w mrożonej pizzy z popularnej sieci dyskontów, którą kupił tkwił gwoźdź. Świętowanie Międzynarodowego Dnia Pizzy w takim wydaniu mogło się skończyć wyjazdem na SOR.


– W czasie spożywania dostrzegłem w jednym z kawałków metalowy gwóźdź zanurzony w cieście pizzy. Sporadycznie dokonuje zakupu gotowej pizzy w supermarkecie, natomiast to idealny dowód na to, że jedzenie "gotowców" to gwóźdź do trumny – skomentował swój zakup czytelnik "Spotted Lublin".


Mężczyzna miał kupić mrożoną pizzę w jednym z popularnych dyskontów w sobotę. Kolacja z "gotowcem" miała być jego sposobem na świętowanie Międzynarodowego Dnia Pizzy, który odbył się 9 lutego.

Jedzenie, które może zabić
W artykułach spożywczych można znaleźć naprawdę dziwne i niebezpieczne rzeczy. Jedna z klientek restauracji w Ostrołęce w porę zauważyła na talerzu metalową zszywkę, której połknięcie mogło jej poważnie zaszkodzić. Przed rokiem głośno było również o nicieniach znalezionych w tackach z filetami z dorsza w warszawskim supermarkecie.


Źródło: "Spotted Lublin"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...