69-letni Richard Gere ponownie został ojcem! Jego 35-letnia żona urodziła syna

Richard Gere jest w szczęśliwym związku z młodszą o 34 lata Alejandrą Silvą. Właśnie urodził się im syn.
Richard Gere jest w szczęśliwym związku z młodszą o 34 lata Alejandrą Silvą. Właśnie urodził się im syn. Fot. Instagram.com/alejandragere/
Hollywoodzki aktor znany z ról w "Pretty Woman", "Lęku pierwotnym" i "Chicago" został ojcem. Jego 35-letnia żona kilka dni temu urodziła mu syna. To już drugie dziecko Richarda Gere'a, który w tym roku kończy 70 lat.


Związek aktora z młodszą o 34 lata Alejandrą Gere (z domu Silva) był szeroko komentowany w mediach. Richard Gere to hollywoodzki aktor, producent, ale i playboy znany ze związków ze sławnymi aktorkami. Był partnerem Julii Roberts oraz Umy Thurman i dwukrotnie się żenił: z Cindy Crawford i Carey Lowell. W maju 2018 roku wziął trzeci ślub. Silva i Gere nie przejęli się hejterami i teraz cieszą się narodzinami syna.

Hiszpański magazyn "Hola!" poinformował, że kilka dni temu w Nowym Jorku przyszedł na świat drugi syn aktora. Gere ma już jednego potomka – 18-letni Homer James Jigme jest owocem związku z Carey Lowell. Jego obecna żona również wychowuje 6-letniego syna z poprzedniego związku. Jest publicystką, aktywistką i córką byłego wiceprezesa Realu Madryt Ignacio Silvy.


Duże różnice wieku w związkach są domeną nie tylko Hollywood. Od miesięcy portale plotkarskie żyją relacją łączącą Marka Kondrata i Antoninę Turnau – córką śpiewającego poety Grzegorza Turnaua. Aktor został ponownie ojcem w wieku 68 lat, kiedy ona miała 29. Również nie przejmowali się głosami krytyki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...