Z wiekiem robi się tylko silniejszy. Sylvester Stallone imponuje formą na siłowni

Sylvester Stallone pochwalił się zdjęciem z siłowni.
Sylvester Stallone pochwalił się zdjęciem z siłowni. Fot. Instagram / officialslystallone
Z upływem lat Sylvester Stallone coraz bardziej przypomina wino robione przez twojego wujka – staje się silniejszy i kopie jeszcze mocniej. W tym roku zobaczymy to na kinowym ekranie w piątej części "Rambo". Tymczasem Sly chwali się zdjęciem z siłowni. Pokazuje, że przygotowania do roli idą po prostu znakomicie.


Sly zestawił obok siebie dwa zdjęcia z treningów – pierwsze pochodzi z roku 1980, czyli rok po premierze drugiej części pięściarskiej sagi o Rockym. Druga fotografia została zrobiona w ostatnim czasie. Przedstawia Stallone w czasie treningu na siłowni, kiedy jedną ręką wznosi nad głowę ogromny hantel. Co ciekawe, Stallone w roku 2019 dźwiga znacznie większy ciężar niż przed 39 laty."To, czego się dowiedziałem ze zmagań z życiem, to fakt, że im starszy się robisz, tym więcej musisz z siebie wyciskać! (18 kg w 1980 vs 45 kg dzisiaj)" – napisał 72-letni aktor.

"Rambo 5: Last Blood"
"Rambo 5" czy też "Rambo: Last Blood", jak brzmi właściwy tytuł filmu, powinien pojawić się w kinach jesienią 2019. W końcówce ubiegłego roku Stallone pochwalił się kilkoma zdjęciami z planu produkcji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...